6 Sierpień 2019 Częstochowa al. Najświętszej Maryi Panny Linia 18. Kurs Dw. Główny PKP (13:36) - II Al. Najświętszej Maryi Panny (13:39) - Batalionów Chłopskich (14:03) przez Złotą Górę (13:46).
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]