6 Sierpień 2019 Częstochowa al. Najświętszej Maryi Panny Linia 33. Kurs Wąsosz (13:10) - II Al. Najświętszej Maryi Panny (13:41) - I Al. Najświętszej Maryi Panny (13:42).
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]