30 Sierpień 2018 Częstochowa al. Najświętszej Maryi Panny Linia 10. Kurs Parkirka Szpital (12:48) - II Al. Najświętszej Maryi Panny (13:06) - Błeszno (13:21).
paul19 2018-09-14
Bardzo ładnie się prezentuje :)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]