30 Sierpień 2018 Częstochowa al. Najświętszej Maryi Panny Linia 12+34. Kurs linii 12 Gnaszyn Dw. PKP (12:19) - II Al. Najświętszej Maryi Panny (12:42 [+26]) - Raków Dw. PKP.
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]