J. Czerniańskie z mojego pliku

J. Czerniańskie z mojego pliku

które uparcie pokazuje crooked na dowód mojego przestępstwa.
Fotografowałam przypadkowo z tego samego miejsca jak autor, którego crooked przyzywa, z pewnością pomocą służył mu mój opis zdjęcia z wymienioną nazwą miejsca.
Mam jeszcze jedno w pliku autentycznie moje, ale crooked musi swój dowód trzymać.
Widok z zapory

dodam uzupełnienie na dowód, że zdjęcie zapory jest z mojego pliku wykonałam 3 zdjęcia z tego same miejsca , przypadkowo bardzo zbliżone do jego fotki crookeda,pokazane w linku z sieci,a po nazwie łatwo trafić na nie w sieci. Ponieważ opisuję moje zdjęcia, można ich poszukać w sieci i znaleźć niekoniecznie moje, ale jak są podobne - to wystarczyło jako dowód i dalej tam jest - usunęłam, bo nie było moje, a wkleiłam swoje po którym znów łatwo trafić na to, które jest pokazane jako ściągane, a nie jest.
Wystarczy skopiować z mojego zdjęcia napis j.Czerniawskie i wkleić w google, ale szukać na wikipedii, to otworzy się strona na której jest bardzo podobne do zdjęcie do mojego...prawie identyczne, ale dużo większe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Czernia%C5%84skie#mediaviewer/File:Jezioro_Czernia%C5%84skie_%28widok_z_zapory%29.jpg
Wniosek - lepiej nie podpisywać zdjęć, bo zostanie to wykorzystane przeciwko Tobie..

dodane na fotoforum:

alpha58

alpha58 2015-02-07

cudnie !

vitaawe

vitaawe 2015-02-07

wspaniały obraz Ilonko...:)

bajka1

bajka1 2015-02-07

Koniecznie trzeba opatrywać znakiem wodnym swoje fotografie, aby potem uniknąć nerwów.
Twoje zdjęcie jest śliczne i świetne jakościowo. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam Ilonko serdecznie :)

dana02

dana02 2015-02-07

Zawsze staram się byc obiektywna i zbyt szybko nie wyciągac wniosków.
Wolę przyjrzec się najpierw sprawie.
Wiem, że niektóre zdjęcia musiałaś usunąc.
Jednak jeśli chodzi o to konkretne zdjęcie to widzę różnice między Twoim zdjęciem, a zdjęciem z linku.
Przede wszystkim zostały one wykonane w innym dniu o czym świadczy układ chmur. Zostały wykonane z innego miejsca ponieważ na zdjęciu z linku widac zakole jeziora czyli osoba robiąca zdjęcie musiała stac bliżej środka jeziora. Na Twoim zdjęciu nie widac zakola ale za to widac odbicie w wodzie środkowych gór czego nie ma na zdjęciu w linku.

dana02

dana02 2015-02-07

Jeszcze chcąc byc całkiem bezstronna i obiektywna chciałabym powiedziec, że nie podoba mi się nagonka na moją Ulubioną Lidzię.
Wstawienie zdjęcia Ani Przybylskiej nie uważam za podwójną moralnosc ponieważ to według mnie było tylko złożenie hołdu przedwcześnie zmarłej młodej i znanej osoby.
Z pewnością będą tutaj osoby, które się ze mną nie zgodzę ale wyrażam swoje tylko swoje zdanie i strama się byc obiektywna.

dana02

dana02 2015-02-07

re; Niesty Pan Zdzisław nie pisał o mnie ale bardzo spodobał mi się jego wiersz i postanowiłam wstawić go pod moim portretem

ilona14

ilona14 2015-02-07

I właśnie o tym piszę, że podpisane zdjęcie i podobne w sieci są widoczne pod tą samą nazwą i wymagają uważnej oceny, której
zabrakło, bo przecież to pokazane, to nie moje, moje jest usunięte.Celowo je wkleiłam powtórnie, aby pokazać ich podobieństwo i brak staranności oskarżyciela.
Dziękuję Ci za wnikliwą analizę, ale sama widzisz jak łatwo być pomówionym...

ilona14

ilona14 2015-02-07

Co do innych, którzy wklejają zdjęcia - nie wypowiadam się, to nie mój problem, nagonka jest na mnie, a ja bronię się,a na temat Lidzi było dużo pozytywnych wypowiedzi, no cóż ja przyznałam się
do błędu i nie mam zamiaru nikogo piętnować, tak jak to się stało w moim przypadku...
Od Ciebie zależy, czy będziesz chciała u mnie pisać..i to jest cena
którą muszę zapłacić,,,Miłego wieczoru Tobie życzę...)))

maate

maate 2015-02-08

Bardzo piękne zdjęcie ,zgadzam się z Tobą co do robionych fotek i wiem doskonale, że czasami powielają się z tego względu, że nie tylko my robimy fotki ale wielu innych fascynatów...Pozdrawiam miło i dobrego wieczoru życzę :)

coral81

coral81 2015-02-11

wow...widok cudowny...Pozdrawiam serdecznie:)

(komentarze wyłączone)