Chorwacja - Dyskusje

« Dyskusje

Ciekawe miejsca w Chorwacji

piofoto Ciekawe miejsca w Chorwacji

Proponuje tu pisac o ciekawych miejscach w Chorwacji, gdzie sie warto udać. O czym należy pamietać itp.
5 sierpnia 2011, 20:35

piofoto Ciekawe miejsca w Chorwacji


Obrazek


Zuliana warto tam pojechac zatrzymac sie an kilka dni na polu namiotowym lub kwaterze. Warto takze byc w posiadaniu pontonu najlepiej z silnikiem. Do zwiedzania jest niesamowita linia brzegowa z wyspami.piofoto edytował/a ten post dnia 05.08.11 o godzinie 20:43
5 sierpnia 2011, 20:41

marfran Ciekawe miejsca w Chorwacji


Obrazek


Ja polecam wyspy:) osobiście byłam na wyspie Pag (trzeba unikać wiatrów!!!) i uroku małych plaż na około wyspy nic nie zastąpi...:) jak tylko będę miec mozliwość, to kiedyś tam wrócę...

marfran edytował/a ten post dnia 05.08.11 o godzinie 22:16
5 sierpnia 2011, 22:12

marfran Ciekawe miejsca w Chorwacji


Obrazek


Widoki, że aż dech zapiera...
5 sierpnia 2011, 22:15

marfran Ciekawe miejsca w Chorwacji

piofoto:
marfran:

Obrazek


Widoki, że aż dech zapiera...

Napisz gdzie to jest :)

To widok z wyspy Pag:) trzeba się natrudzić, żeby dojść na jakieś małe wzniesienie, bo jak wiadomo Chorwacja jest dość kamienista...Polecam na takie spacery porządne buty a nie jakieś klapeczki. Po drugie, na wyspach (akurat na tym obszarze) szalały wiatry. Można się było położyć na wietrze - dosłownie. Podobno taki urok tej wyspy...Ale z tego co wiem, to ogólnie wyspy tak mają. A! I te wiatry opalają! Popełniłam błąd nie użyłam kremu na słońce, no bo był wiatr i słońca niewiele, a następnego dnia chodziłam jak żarówa ;)
7 sierpnia 2011, 10:13

kinga35 Ciekawe miejsca w Chorwacji

a jak z drogą ??podobała by mi sie CHORWACJA ale droga mnie przerażą ,autstrady ceny....
18 sierpnia 2011, 22:00

piofoto Ciekawe miejsca w Chorwacji

Drogi sa bardzo dobre a jechac autostrada na co najmnie dwupasmowej drodze to przyjemnosc. Jesli chodzi o ceny to nie jest tak zle za okolo 400 kM zapalacilem chyba okolo 60 zl
23 sierpnia 2011, 18:36

dosiak Ciekawe miejsca w Chorwacji

Wrażenia z podrózy po drogach Chorwacji - bezcenne - a opłata za autostradę od Węgier o zjazdu na Riwierę Makarską - ok. 30 euro - ale to tylko dojazd bo potem cały czas jeździliśmy wzdłuż wybrzeża lokalnymi drogami nie płatnymi.....
http://www.garnek.pl/dosiak/17758844/wspomnienia
31 października 2011, 00:16

Podobne dyskusje

  • CHORWACJA 1 wypowiedz, 4 sierpnia 2011, 12:55