NIEPLANOWANE

NIEPLANOWANE

http://www.youtube.com/watch?v=ezONQa8NsUQ
lub
http://youtu.be/ezONQa8NsUQ

KRÓTKI OPIS
Jako jedna z najmłodszych dyrektorów kliniki Planned Parenthood w USA, Abby Johnson była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22 000 aborcji. Głęboko wierzyła w słuszność tego, co robiła. Tak było do dnia, kiedy ujrzała coś, co zmieniło wszystko. http://youtu.be/BdhWDqv1IxY

MOC FILMU
“Nieplanowane” opowiada o najbardziej polaryzującym temacie naszych czasów i pokazuje kulisy branży aborcyjnej. Siła filmu jest ogromna, bo pokazuje dramatyczną transformację kobiety, która najpierw tworzyła od wewnątrz klinikę aborcyjną Planned Parenthood, a potem stała się jedną z najskuteczniejszych osób broniących życia.

Film najpierw pojawił się w USA i próbowano go blokować. Burza spowodowana zablokowaniem reklamy filmu, a później trudności dystrybucyjne wywołały z kolei debatę o współczesnej cenzurze, która otarła się o amerykański Kongres. W części stanów dochodziło do sytuacji, w których dziewczęta mogły zabić dzieci, a nie mogły zobaczyć filmu. Konta społecznościowe promujące film były blokowane.

A mimo to odniósł sukces kinowy i ideowy.

Mocno wierzymy, że film jest szansą jakiej do tej pory w Polsce nie było. Szansą, by poruszyć tych Polaków, którzy albo są zwolennikami aborcji, albo nie mają stanowczej opinii.

PREMIERA FILMU
Absolutnie krytycznie ważny jest pierwszy tydzień od daty premiery (tj. 1-7 listopad 2019). Jeśli film się obroni poprzez frekwencję - cała machina "kinowa" będzie wspierać "Nieplanowane". Jeśli nie - film straci szansę, bo na jego miejsce wskoczą inne tytuły.

DYSTRYBUCJA KINOWA
Na ten moment film wyświetlony będzie w ponad 150 lokalizacjach. Ta liczba ciągle rośnie, a pełna ich lista pojawia się tutaj: http://www.rafaelfilm.pl/nieplanowane/#Lista-kin


Pojawiła się w Internecie strona http://www.NieplanowaneWPolsce.pl, na której znajdują się wszystkie materiały, które można pobrać i udostępniać dalej, po to, by jak najwięcej osób dowiedziało się o filmie. Ważne, by jak najwięcej osób się zaangażowało w modlitwę i promocję.

PLAKAT I ULOTKI
http://www.nieplanowanewpolsce.pl/wsparciepromocyjne

INSTRUKCJA JAK ZORGANIZOWAĆ POKAZ
http://www.nieplanowanewpolsce.pl/zorganizujpokaz

dodane na fotoforum:

kolejne >

szymeki

szymeki

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

davie

davie 2019-11-07

Warto się zainteresować tym filmem.
Pozdrawiam.

agus73

agus73 9 dni temu

RE: dziekuję to moja pasja robienie fotek....;-D

Warto naprawdę warto bo to ważna sprawa.....pozdrawiam i miłego dnia życzę;-D

fantazi

fantazi 9 dni temu

re. dziękuję za odwiedziny i komentarz :)
Pozdrawiam samych pozytywów życząc :)

davie

davie 9 dni temu

Jeśli tylko znajdziesz czas i możliwości, to zachęcam
do wybrania się na Ścieżkę w koronach drzew.
Trasa jest czynna przez cały rok a wrażenia są
niesamowite.
Życzę dobrego wieczoru Szymku.

dodaj komentarz

kolejne >