10.06.2018. Linia specjalna P Ogród Botaniczny - Pl. Trzech Krzyży. Tym autobusem jechałem ok. 40 minut z Ogrodu Botanicznego do Pl. Trzech Krzyży.
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]