8 grudnia 2014 godzina łaski Matki Boskiej

8 grudnia 2014 godzina łaski Matki Boskiej

http://www.sirius-pl.iskri.net/teksty/2007.12.05.htm

Godzina łaski Matki Boskiej

Drodzy przyjaciele, przypominamy o ułaskawieniu zwanym „Godzina łaski” dla 8 grudnia każdego roku (od godziny 12.00 do godziny 13.00), którego udzieliła ukochana Matka Boska. Przypomnijcie o tym ułaskawieniu swoim przyjaciołom i znajomym!

„W okresie 24 października 1946 roku do 8 grudnia 1947 roku Błogosławiona Matka Boska ujawiła się jedenaście razy Siostrze Pierinie we Włoszech. Matka Boska prosiła o pokajanie i odkupienie grzechu złych uczynków.
Matka Boska prosiła żeby Siostra Pierina przyszła w południe 8. grudnia do kościoła. „Będzie to moja Godzina łaski, powiedziała Matka Boska. Siostra zapytała się jej jak ma się przygotować do tej Godzina łaski? Na co Błogosławiona Matka Boska odpowiedziała: „Modlitwami i pokajaniem. Przeczytaj 50-ty psalm Dawida trzy razy z otwartymi ramionami (ręce na bok). Podczas Godziny łaski mogą zostać sprezentowane duchowe ułaskawienia. Laska Boga dotknie nawet najbardziej okrutnych, i bezlitosnych grzeszników.”
Błogosławiona Dziewica obiecała, że wszystko o co ludzie ją poproszą podczas Godziny łaski (nawet o to co niemożliwe), będzie im odpuszczone, o ile jest to zgodne z wolą Wiecznego Ojca.
Rankiem 8 grudnia ludzie zaczęli przychodzić do kościoła i do południa zebrało się ich dziesięć tysięcy osób, większość stała na ulicy bo nie mogli zmieścić się w kościele. Odmawiali Różańce. Gwałtownie z kopuły kościoła zeszło brylantowo-białe światło i pojawiły się stopnie które dochodziły do podłogi.
Schody były pięknie udekorowana czerwonymi, białymi i żółtymi różami. Błogosławiona Dziewica zjawiła się, jaśniejąc/promieniując światłem ubrana na biało. Uśmiechając się przemówiła miękkim, kochającym głosem. \\\"JAM JEST Niepokalanym Poczęciem, Matka Wszech Ułaskawień/Lask oraz Matka Mojego Ukochanego Syna Jezusa. Chcę żebyście uznali mnie jako Mistyczną Różę.
„Chcę żeby 8. grudnia każdego roku w południe przeprowadzali \\\"Godzinę łaski\\\". Wiele duchowych ułaskawień/lask i fizycznych błogosławieństw będą udzielone temu kto modli się w ciągu tej godziny”. Potem zaczęła powoli wznosić/unosić się po schodach, pięknie wysypując płatki róż. Dochodząc do połowy schodów, znów przemówiła: \\\"Bardzo będę szczęśliwa, widząc taki mocny przejaw Wiary\\\".
Wielu chorych było wyleczonych tym sposobem i wiele cudów się stało jako dotrzymana obietnica błogosławionej Matki Boskiej.

****************

Oto wymagania które Matka Boska prosiła spełnić po to żeby uczyć „Godziny łaski”:
1. Dzień i czas Godziny łaski to 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia powinno rozpocząć się o godzinie 12.00 w południe i trwać do 13.00 (jedna godzina modlitw).
2. Przeprowadzając Godzinę łaski w grupie lub w domu, koniecznie jest odizolować się od wszystkiego co może was rozproszyć (nie odbierać telefonu, nie otwierać drzwi etc., oraz całkowicie skoncentrować się na zjednoczeniu z Bogiem podczas tej Godziny łaski).
3. Rozpocząć Godzinę łaski czytaniem z otwartymi ramionami (ręce na bok) 50-go Psalmu (3 krotnie).
4. Dalej (po psalmie 50.) możecie przeprowadzać tę godzinę w milczącym zjednoczeniu z Bogiem, medytując nad tymi testami które przechodził Jezus i wychwalać Boga, czytać/odmawiać ulubione modlitwy (przykazania, Różance). Również można śpiewać pieśni, hymny (np. pieśni Jezusa, Matki Boskiej itd.).

dodane na fotoforum:

maniek1

maniek1 2014-12-02

    【ツ】>.Miłej reszty dniα żγcze:))
۩. http://angelsms.pl/choinka/177889.html

almam

almam 2014-12-02

wspaniałe obietnice i godne polecenia modlitwy,
- serdecznie pozdrawiam :)

helen7

helen7 2014-12-04

Pozdrawiam serdecznie...:)

bmator

bmator 2014-12-10

Przedwojenny wierszyk....

ADWENT

Mróz nam dzisiaj na okienkach wymalował kwiaty,
Chociaż ciemno, jednak babcia idzie na roraty.
Czekaj, babciu, i ja z tobą, wnet kapotkę wdzieję,
Idźmy wolno i ostrożnie – mroczno, ledwo dnieje.
Dziś w kościółku naszym ludzie się zebrali,
Organista gra tak pięknie, tyle świec się pali.
A w ołtarzu Matka Boska główkę ku nam kłoni
pewno rada, żeśmy przyszli pomodlić się do niej.

dodaj komentarz

kolejne >