Modlitwa do Matki Pięknej Miłości

Modlitwa do Matki Pięknej Miłości

Matko Pięknej Miłości naucz nas pięknie kochać.
Święta Rodzicielko Boża i Matko nasza, Maryjo! Przynosimy Ci naszą ubożuchną, budzącą się miłość. Wejrzyj na nią Twoim dobrym spojrzeniem, naucz nas pięknie kochać.

Ty, która cała byłaś miłością, otwórz i nasze serca. Spraw, abyśmy nie samych siebie egoistycznie kochali w najdroższym człowieku, ale jemu służyli prawdziwie ofiarną miłością. Niech nasza miłość zbliża nas do Boga i rozszerza na potrzeby braci. Niech nas ochroni od zła i przynagla do pracy nad sobą. Niech nas uzdolni do daru miłości, jaki pragniemy z siebie złożyć ukochanemu przez nas człowiekowi. Nie dopuść Matko, żeby to, co się pomiędzy nami tak cudownie zaczęło, kiedykolwiek zmarniało przez naszą głupotę czy egoizm. Naucz nas odnajdywać się w Chrystusie i czerpać naszą miłość z pełni Jego serca.

dodane na fotoforum:

bmator

bmator 2013-10-22

pozdrawiam serdecznie ;))

kriss4

kriss4 2013-10-22

PIĘKNIE!

anyzarg

anyzarg 2013-10-22

Witam późnym wieczorem , wpadłam do garnka przed wyjazdem troszkę namieszać i bigosu zrobić . Życzę miłej spokojnej nocki dobranoc .

anyzarg

anyzarg 2013-10-23

Witam miło , tym razem rano.

anita591

anita591 2013-10-23

Wspaniałego popołudnia i wieczoru życzę

elakra

elakra 2013-10-24

Piękna modlitwa.....pozdrawiam.

nieto

nieto 2013-10-27

A miesiąc Październik jest miesiącem Różańca Świętego;)
Matuchno Przenajświętsza proszę ;Miej w opiece mnie (bardzo cierpiącą) i moje kochane dzieci........

modlsie

modlsie 2013-11-01

MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

dodaj komentarz

kolejne >