Modlitwa do Ducha Świętego za Kościół

Modlitwa do Ducha Świętego za Kościół

Duchu miłości, Tyś zstąpił w dzień Pięćdziesiątnicy na Apostołów zebranych w Wieczerniku i utworzyłeś z nich jeden Kościół, w którym zamieszkałeś; zstąp w naszych czasach w wyjątkowy sposób na Twój święty Kościół i udziel mu najdoskonalszych darów. Oświecaj i błogosław Ojca świętego, wspieraj go radą, pomocą i pociechą. Broń go od wszystkich nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych. Oświecaj i błogosław katolickie duchowieństwo i wszystkich rządzących Twoją owczarnią: kardynałów, biskupów i kapłanów. Błogosław także młodzieży przygotowującej się do służby przy Twym ołtarzu. O Duchu Przenajświętszy, zlej wszystkie Twe dary na te dusze, aby umiały godnie wypełniać swoje tak wzniosłe powołanie i strzeż je od zasadzek ciała, czarta i świata. O Duchu miłości, przez gorącą modlitwę Jezusa wypowiedzianą w przeddzień Jego Męki: "Ojcze święty, spraw, aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie", przez Twą przedziwną jedność z Ojcem i Synem daj, aby w całym Kościele zapanowała jedność. Strzeż go po wszystkie wieki Twą przemożną opieką i złącz wszystkich jego członków węzłem serdecznej miłości. O Duchu miłości, spraw, niechaj zapanuje wśród nas wzajemna miłość. Złącz poróżnione małżeństwa, pogódź zwaśnione rodziny, zbliż mających urazę do siebie. Niechaj pokój, miłość i jedność panuje w państwach, rodzinach i zgromadzeniach, abyśmy się okazali godnymi uczniami Chrystusa i aby Ten, który powiedział: "Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeżeli będziecie się wzajemnie miłowali", poznał nas jako uczniów i dzieci swoje.

Amen

dodane na fotoforum:

jonna

jonna 2013-01-24

Myślę, że powinniśmy się częściej modlić do Ducha Świętego.....

betaww

betaww 2013-01-24

Zycze dobrej spokojnej nocy.....****

anita591

anita591 2013-01-25

Pięknego dnia z uśmiechem na twarzy

kazania

kazania 2013-01-25

Jeśli możesz, nie masz kogoś komu przekazujesz 1% z podatku, proszę pomóż mi w zdobyciu niezbędnego wózka z pionizatorem. Jeśli zechcesz przekaż prośbę swoim znajomym... próbuję stworzyć łańcuch ludzi dzięki, którym moje życie stanie się łatwiejsze...
Nazywam się Małgorzata Gorczyca. Choruję na postępującą dystrofię mięśniową typu obręczowego – LGMD. Poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim elektrycznym. Potrzebuję pomocy we wszystkich czynnościach życiowych. Sama już nie jestem w stanie zmienić pozycji, czy chociażby unieść ręki - moje mięśnie są tak słabe. W ostatnich latach pojawiły się skutki długotrwałego unieruchomienia – m.in. osteoporoza, złamania kończyn, powikłania reumatoidalne i kamica nerkowa. Nie ma leku na chorobę, na którą cierpię. Jedyną drogą spowolnienia zaniku mięśni i powikłań jest intensywna rehabilitacja oraz przyjmowanie drogich leków związanych z pozostałymi
schorzeniami. Pomimo prz...

kazania

kazania 2013-01-25

przeciwności losu nie poddaję się, jestem osobą pogodną, pomocną innym, staram się być aktywna i rozwijać się. Aby żyć w miarę normalnie potrzebuję pomocy asystentów, dostosowanego mieszkania oraz kosztownego sprzętu ortopedycznego.
PROSZĘ... POMÓŻ MI ŻYĆ...
Każde wsparcie uzyskane z 1% podatku lub darowizny, które przekażecie Państwo Fundacji Avalon z dopiskiem:
Gorczyca,1724
będzie dla mnie nieocenioną pomocą. Środki jakie zostaną mi przekazane przeznaczę na zakup niezbędnego mi elektrycznego wózka inwalidzkiego z pionizatorem, rehabilitację, pomoc asystentów, leki oraz dostosowanie zamieszkania do moich potrzeb.
Wszystkim wrażliwym na los drugiego człowieka bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

Gorczyca Małgorzata
Link do mojej zakładki na stronie Fundacji:

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/lista/gorczyca_ma%C5%82gorzata.html

marcysi

marcysi 2013-01-26

;-)

zdrowas

zdrowas 2013-01-27

Różaniec - NOWENNA POMPEJAŃSKA
Jest najsilniejszą drogą modlitwy do Maryi.

pozdrawiam :))

medii

medii 2013-01-28

Witam milutko pozdrawiam cieplutko

medii

medii 2013-01-31

Witam milutko pozdrawiam cieplutko życząc wspaniałego czwartku

dodaj komentarz

kolejne >