SMS z " Nieba”

SMS z " Nieba”

Zobacz jak to działa ..:) http://www.smsznieba.pl/jak-to-dziala.html

SMS z Nieba” – to niekomercyjna inicjatywa,
w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie.

Inicjatywa rozpoczęta została 1 listopada 2006 roku. Początkowo w projekt były zaangażowane dwie osoby ks. Rafał Jarosiewicz z diecezji siedleckiej oraz Joanna Mrozik. W niedługim czasie dołączyli kolejni woluntariusze.

Dzieło „SMS z Nieba” zaczęło się bardzo szybko rozrastać. Coraz większa liczba osób podjęła codzienną lekturę Słowa i myśli w telefonie komórkowym. Bez nagłośnienia w mediach w ciągu dwóch lat do listy odbiorców zapisało się około 6000 osób.

Woluntariusze projektu www.pozytywnego.pl co miesiąc w ramach działania portalu rozsyłają około 300 000 SMS-ów ze Słowem Bożym. W wyniku ich pracy powstał najdłuższy rachunek telefoniczny świata, liczący blisko 900 stron. Został on zgłoszony do księgi Rekordów Guinnesa. Biling będzie zaprezentowany z okazji 4. rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II, 2 kwietnia, o godz. 19:45 w Łukowie pod papieskim pomnikiem.


O skuteczności tej metody przekazu Dobrej Nowiny świadczą m.in. świadectwa odbiorców. Piszą m.in. iż przekazywane sms-em słowa trafiają dobitnie w sedno życia, pomagają rozwiązać problemy lub spojrzeć na nie w nowy sposób. Wiele ze świadectw dotyczy także bardzo konkretnych sytuacji życiowych. Dla niektórych odbiorców te sms-y stały się zachętą do dzielenia się ich treścią z innymi.

http://smsznieba.pl/czym-jest.html

dodane na fotoforum:

wedwin6

wedwin6 2011-10-18

http://zdjecia.nurka.pl/images/www.images.best4you.sk-files-5i6oe98xu9n6xqykaicc.gif
czas szybko się przemyka
czas niszczy ale i tworzy
jakieś drzwi za tobą zamyka
lecz inne wnet tobie otworzy
dzien dobry

elizark

elizark 2011-10-18

Dziekuje ....Pozdrawiam serdecznie- milego wtoreczku zycze .Mam pytanie na jaki cel ida te pieniadze z SMS - OW ???Czy dla biednych ?niepelnosprawnych czy do prywatnej kieszeni ??

ozgadan

ozgadan 2011-10-18

Serdecznie pozdrawiam i na cały wtorek słoneczny uśmiech zostawiam :) :)
¸ .. `... !. /.'```
... __.,-'''-,.__`
...... `-,,,-'......__
.... ' /..!.|....
(¸.•´ (¸.•`
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

anita591

anita591 2011-10-18

witam serdecznie i CUDOWNEGO dnia życzę :)

modlsie

modlsie 2011-10-19

Do elizark

Na jaki cel...???

Poczytaj sobie, wyczerpujacą odpowiedź znajdziesz tutaj.

http://smsznieba.pl/

ludzie

ludzie 2011-10-19

elizark, może faktycznie lepiej sobie poczytaj by nie zadawać "dziwnych" pytań w temacie wspaniałej i DARMOWEJ dla odbiorców dziele ewangelizacji....!
http://www.smsznieba.pl/cegieka.htmlDrodzy przyjaciele "Sms-ów z Nieba".

Utrzymajmy razem serwis.
Od 5 lat codziennie wysyłamy smsy. Obecnie do około 23 tyś osób. Dokładamy wszelkich starań, aby SMS-Y Z NIEBA były bezpłatne, jednak co miesiąc na abonamenty, które obsługują ten projekt wydajemy blisko
500zł. Nie mamy fundacji lub firmy, która by to dzieło utrzymywała. Aktualnie skończyło się nam dotychczasowe źródło finansowania, zatem aby kontynuować projekt potrzebujemy waszego wsparcia. Za każdą cegiełkę (szczególnie wpłacaną systematycznie) z serca dziękujemy. Ofiarodawców chcemy z każdego miesiąca wymienić imiennie (chyba, że ktoś chce pozostać anonimowy).
pozdrawiam...:))

delate

delate 2011-10-27

na krucjatach już głosili :)wszelkiemu stworzeniu

afterc

afterc 2012-11-29

(komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez użytkownika)
?
Nie lękajcie się ...

dodaj komentarz

kolejne >