Modlitwa do Matki Bożej Szkaplerznej

Modlitwa do Matki Bożej Szkaplerznej

O Błogosławiona Panno Niepokalana, ozdobo i światłości Góry Karmel, która okiem osobliwszej dobroci patrzysz na każdego, kto Twą świętą odziany jest szatą spojrzyj i na mnie łaskawie i okryj mnie płaszczem Swej macierzyńskiej opieki, wspomóż mą słabość Swoją potęgą, oświeć Swą mądrością ciemności mojej duszy, pomnażaj we mnie wiarę, nadzieję i miłość. Racz ozdobić moją duszę takimi łaskami i cnotami, aby zawsze była drogą Twojemu Boskiemu Synowi i Tobie. Nie odstępuj mnie nigdy w mym życiu, pociesz mnie przy śmierci Swą najwdzięczniejszą obecnością i przedstaw mnie Trójcy Przenajświętszej jako syna swego i sługę Tobie oddanego, abym Cię w niebie wiecznie chwalił i wielbił. Amen.

dodane na fotoforum:

golob52

golob52 2011-06-23

Medjugorie - powiew świętości

Tu nie przyjeżdża się turystycznie.
Przyjeżdża się na spotkanie z Bogiem. To jest Boska chwila dla świata?
(kardynał Bernardino Echeverria Ruiz)

Pozdrawiam gorąco .

hala49

hala49 2011-06-23

miłego wieczoru życzę:))

betaww

betaww 2011-06-23

Piekny obraz.....Pozdrawiam serdecznie i życze dobrej spokojnej nocy w tak waznym dniu dla wszystkich katolikow....)))

marcysi

marcysi 2011-06-24

pozdrawiam weekendowo;-)

jarekkk

jarekkk 2011-06-24

przybądż, błogości niebiańska , a ucieknie przed tobą wszystko, co nieczyste.Nie pamiętaj mi też i przebacz miłosiernie, kiedy w modlitwie myśli moje uciekają od Ciebie.(O naśladowaniu Chrustusa)

maniek1

maniek1 2011-06-24

Witam.Miłego i słonecznego piątku życzę:))

fluidek

fluidek 2011-06-24

piękna modlitwa:)

wierzb

wierzb 2011-06-24

Re: Dziękuję i także miło pozdrawiam :-))

almam

almam 2011-06-24

miłego dnia :)

eewaa60

eewaa60 2011-06-24

...polecam również modlitwę do Królowej Różańca z Pompei...dla wytrwałych...na 54 dni...

zdrowas

zdrowas 2011-06-24

„RÓŻANIEC” – LIPIEC-SIERPIEŃ 2011


Temat numeru: ZANIM PODEJMIESZ DIALOG


Dlaczego dialog jest sztuką trudną, ale niezwykle cenną? Do czego prowadzi brak rozmowy z Bogiem i z drugim człowiekiem? O jakich zasadach trzeba pamiętać, gdy podejmuje się dialog? W wakacyjnym numerze „Różańca” próbujemy znaleźć odpowiedź na te i inne pytania nurtujące naszych Czytelników.
„Włoski polityk Rocco Buttiglione opowiada, jak to kiedyś zgubił się w papieskim pałacu Castel Gandolfo. Krążył długo po korytarzach, gdy otworzył kolejne drzwi, zobaczył pomieszczenie gospodarcze ze szczotkami, wiadrami, wazonami, pośrodku zaś niego klęczał Papież cały zatopiony w modlitwie”. Tą sceną z filmu Pielgrzym miłości rozpoczyna swoje zamyślenie ks. Wojciech Przybylski, który pisze o tym, dlaczego warto każdego dnia rozmawiać z Bogiem i z drugim człowiekiem.
Monika i Marcin Gajdowie, rodzice czwórki dzieci, psychoterapeuci prowadzący od wielu l...

zdrowas

zdrowas 2011-06-24

psychoterapeuci prowadzący od wielu lat rekolekcje, konferencje i warsztaty terapeutyczne, opowiadają, jakie warunki muszą być spełnione, żeby zaistniał dialog, jak uczyć dziecko dialogu. Mówią także o tym, co najbardziej przeszkadza w komunikacji z drugim człowiekiem.
Wakacje są czasem wzmożonego działania sekt. Hanna Karp wyjaśnia, w jaki sposób odbywają się wakacyjne łowy i co skłania młodych ludzi do opuszczania domów i przyłączania się do nowo poznanych grup.
Ks. Mariusz Pohl pisze o małżeństwie, czyli o sakramencie wspólnego życia. „Materią i tworzywem małżeństwa są osoby małżonków i ich wspólne życie. Uświęcone w małżeństwie jest więc właściwie wszystko: począwszy od współżycia, a skończywszy na wychowaniu dzieci, robieniu zakupów”. Wakacje to doskonały czas dla małżeństwa i dla rodziny, to także świetna okazja, by uświadomić sobie, jak wielkim darem jest dla człowieka ten sakrament.
W najnowszym numerz...

zdrowas

zdrowas 2011-06-24

e również rozważania różańcowe, komentarze do Słowa Bożego na lipiec i sierpień, konspekty spotkania kółka różańcowego poszerzone o komentarze ks. Bogdana Michalskiego do Papieskich Intencji Apostolstwa Modlitwy, a także konferencja formacyjna o. Marka Wódki OFMConv.


Zapraszamy do lektury pisma, a także do odwiedzania naszej strony internetowej: www.rozaniec.eu. Miesięcznik można nabyć w sklepach sieci EMPiK i księgarniach katolickich lub zaprenumerować w Wydawnictwie Sióstr Loretanek: Warszawa, ul. Żeligowskiego 16/20; tel. (22) 673 58 39; e-mail: prenumerata@loretanki.pl; www.loretanki.pl.

zdrowas

zdrowas 2011-06-24

http://www.loretanki.pl/

jonna

jonna 2011-06-24

Módlmy się wszyscy za siebie, bo modlitwa wstawiennicza jest bardzo ważna.....Jedni drugich brzemiona noście......

dodaj komentarz

kolejne >