ciekawe kolczyki

ciekawe kolczyki

Parę ciekawych ciekawostek na temat dopasowywania kolczyków

Sklepy jubilerskie dostarczają nam nieskończoną ilość różnej biżuterii do noszenia na co dzień i na specjalne uroczystości. Noszenie ich wszystkich zestawionych na raz byłoby niestylowe. Zakładanie subtelnych dodatków to dobry pomysł na to, by zaakcentować swą stylizację lub też poprawić ogólny wygląd. Bardzo dobrym przykładem są między innymi kolczyki, które z jednej strony dobrze uzupełniają outfit, a z drugiej strony wspaniale podkreślają makijaż albo w ogóle całą twarz.

Jakie kolczyki dobierać, by w rzeczywistości stały się one ozdobą?

Wybierz rodzaj biżuterii do konturu swej buzi
Jest to jedna z podstawowych zasad, jakimi warto się kierować. Do pucołowatej buzi wspaniale będą pasować kolczyki o wydłużonej formie, które umożliwią wydłużyć twarz. Naturalnie nie należy typować kolczyków o okrągłym kształcie, inaczej mówiąc tak zwanych kół, a także niedużych kolczyków wkręcanych, gdyż nie będą one zauważalne na tle pulchnej buzi. Okrągłe kolczyki świetnie sprawdzą się natomiast w przypadku buzi o kształcie kwadratu, pozwolą bowiem w naturalny sposób załagodzić ostre rysy. W przypadku buzi o kształcie trójkąta znakomicie sprawdzą się kolczyki o okrągłym kształcie, mogą mieć dodatkowo spore rozmiary, jak też drobne kolczyki. Kobiety, które posiadają owalną twarz mogą sobie pozwolić na wiele typów bizuterii i nie muszą tak pieczołowicie dobierać biżuterii, albowiem w przypadku takiej buzi znakomicie sprawdzi się bardzo dużo form biżuterii, jaką są kolczyki

Materiał, z którego wyprodukowana jest biżuteria
Jakie kolczyki zakupić, jeśli jesteśmy w stanie wybierać spośród tych ze złota, srebra bądź innych surowca? Przede wszystkim warto wybierać kolczyki pod kątem okazji. Jeżeli jest ona ważna, w takim przypadku najlepiej jest zakupić klasyczną biżuterię. Jeżeli jednakże ubieramy kolczyki na swobodne spotkanie, w takim przypadku można zastosować mniej standardowe rozwiązania, a nawet takie kolczyki, które są niezwykle wyraziste i szybko i łatwo przykuwają spojrzenie. Kolczyki ze sztucznych materiałów nie muszą być wcale dodatkiem tylko dla nastolatek. Jeżeli są efektownie wykonane i odpowiednio spasowane ze strojem, są w stanie znakomicie uzupełnić outfit.
http://masalski.com.pl/pozycjonowanie-stron/
http://zdrowadieta.com.pl