elegancka biżuteria

elegancka biżuteria

Biżuteria, którą lubią zakładać panie na całym świecie

Ilość biżuterii, którą odnajdziemy w sklepach jubilerskich jest spora. Noszenie ich wszystkich zestawionych równocześnie byłoby nieeleganckie. Zakładanie pięknych dodatków to doskonały pomysł na to, żeby podkreślić swoją stylizację lub też ulepszyć ogólny wygląd. Bardzo dobrym przykładem są na przykład kolczyki, które z jednej strony dobrze uzupełniają outfit, a z drugiej strony ślicznie podkreślają makijaż lub w ogóle całą twarz.

Jakiego typu kolczyki wybierać, by rzeczywiście stały się one ozdobą?

Kształt twarzy a dobór odpowiednich kolczyków
O tym rzecz jasna nie możemy nie pamiętać. W wypadku zaokrąglonej twarzy powinno się wybierać kolczyki o przedłużonej formie, które będą wydłużały twarz. Z całą pewnością nie należy kupować kolczyków o okrągłym kształcie, to znaczy tak zwanych kół, jak i małych kolczyków wkręcanych, gdyż nie będą one zauważalne na tle pulchnej twarzy. Okrągłe kolczyki świetnie sprawdzą się z kolei w przypadku twarzy o kształcie kwadratu, pozwolą bowiem w naturalny sposób załagodzić ostre rysy. W przypadku twarzy o kształcie trójkąta świetnie sprawdzą się kolczyki o owalnym kształcie, mogą mieć nawet spore rozmiary, jak również malutkie kolczyki. Kobiety, które posiadają buzię owalną mogą sobie pozwolić na bardzo dużo rodzajów kolczyków i nie muszą tak starannie dostosowywać biżuterii, ponieważ w przypadku takiej twarzy świetnie sprawdzi się wiele form biżuterii, jaką są kolczyki.

Materiał, z którego wykonana jest biżuteria
Jakiego typu kolczyki nabyć, skoro jesteśmy w stanie wybierać wśród tych ze złota, srebra albo innych materiału? Po pierwsze trzeba dobierać kolczyki względem okazji. Jeżeli jest ona wyjątkowa, wtedy wskazane jest zdecydować się na klasyczną biżuterię. Jeżeli jednakże ubieramy kolczyki na przyjęcie, wtedy można zastosować mniej klasyczne rozwiązania, a nawet takie kolczyki, które są niezwykle wyraziste i natychmiast przykuwają wzrok. Kolczyki ze zwykłych materiałów nie muszą być w żadnym razie dodatkiem tylko dla nastolatek. Jeżeli są ładnie wykonane i dobrze spasowane ze strojem, będą mogły znakomicie dopełnić outfit.
http://zdrowadieta24.pl
http://masalski.com.pl/pozycjonowanie-stron/