6 Sierpień 2019 Częstochowa al. Najświętszej Maryi Panny Linia 14. Kurs Brzeziny (13:34) - II Al. Najświętszej Maryi Panny (13:54) - Rząsawa (14:16).
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]