6 Sierpień 2019 Częstochowa al. Najświętszej Maryi Panny Linia 13. Kurs Kiedrzyn (13:26) - II Al. Najświętszej Maryi Panny (13:46) - Huta Wydział Transportu (14:10).
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]