30 Sierpień 2018 Częstochowa al. Najświętszej Maryi Panny Linia 18. Kurs Batalionów Chłopskich (13:13) - Hektarowa (13:25) - II Al. Najświętszej Maryi Panny (13:50) - Dw. Główny PKP (13:54).
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]