30 Sierpień 2018 Częstochowa al. Najświętszej Maryi Panny Linia 26. Kurs Grabówka (12:37) - II Al. Najświętszej Maryi Panny (12:56) - Bursztynowa (13:21).
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]