Obwarzanki za "jedyne" 1,80 zł

Obwarzanki za "jedyne" 1,80 zł

Kraków - Stare Miasto

"Cena hurtowa zakupu jednego obwarzanka waha się między 0,60zł a 0,85zł. Niektóre piekarnie dowożą w cenie, inne chcą dodatkowego wynagrodzenia za dowóz, jedni wszystkie smaki mają w tej samej cenie, inni znowu proponują ceny w zależności od smaku. W każdym razie średnia ze wszystkiego wyszła mi 72 grosze za sztukę. A po ile są sprzedawane dla konsumenta? Obwarzanki w Krakowie kosztują między 1,6zł a 1,8zł."

bogatystudent.pl

Cena obwarzanka u niektórych sprzedawców wynosi 2 zł.

"Urząd Miasta ogłosił konkurs na wykonanie projektów stoisk dla handlu obwarzankami oraz pamiątkami na terenie Parku Kulturowego Stare Miasto. Na podstawie zwycięskich projektów będą mogły powstać nowe stoiska z obwarzankami i pamiątkami w centrum Krakowa. W wymaganiach, jakie powinien spełniać projekt stoiska, wymieniono m.in. ujednolicenie wymiarów – w obu wariantach, tak dla obwarzanków jak i pamiątek. Konstrukcja ma być lekka, ażurowa, stabilna i mobilna, pozwalająca na codzienne usuwanie stoiska, spełniająca jednocześnie rolę ekspozycyjną i handlową."

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/region/wiadomosci-krakow/a/krakow-obwarzanki-i-pamiatki-kupimy-na-nowych-stoiskach,13021843/

dodane na fotoforum:

kolejne >

ibek47

ibek47

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

maly52

maly52 2018-05-13

Dzień dobry ..... serdecznie pozdrawiam w niedzielę ....miłego dnia...:))

dodaj komentarz

kolejne >