Konstal 105Na #2514-2513
linia 73: kierunek Kromera przez ul.Świdnicką - pl. Teatralny - Widok - Kazimierza Wielkiego - Świętego Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Mieszczańska - St.Dubois - B.Drobnera- pl.gen.J.Bema - księcia J.Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Mosty Warszawskie
dodane na fotoforum: