Zagroda - Dyskusje

« Dyskusje

Ponieważ zlikwidowano zagrodę na kafe - jest tam nowy topik zagroda babuszki II

alelen Ponieważ zlikwidowano zagrodę na kafe - jest tam nowy topik zagroda babuszki II

tak informacyjnie
19 grudnia 2021, 21:37

alelen Ponieważ zlikwidowano zagrodę na kafe - jest tam nowy topik zagroda babuszki II

Zagrody II też już nie ma. Zlikwidowali. Zastanawiam się nad ruszeniem z moją stroną
20 grudnia 2021, 09:46

megan41 Ponieważ zlikwidowano zagrodę na kafe - jest tam nowy topik zagroda babuszki II

No komuś ewidentnie przeszkadzali sny,ktoś zawistny i złośliwy dorwał się do moderacji.,,Dom za miastem,, też dziś zamknęli.Zemsta jakieś wrednej istoty jak nic.
20 grudnia 2021, 09:51

alelen Ponieważ zlikwidowano zagrodę na kafe - jest tam nowy topik zagroda babuszki II

Własnie pertraktuje z synem odpalenie strony co miałam kiedyś, tam są takie mozliwościa aby to poprowadzić. Z tym, że akurat okres przedświateczny i kuchnia woła... Parktyczie tam wszystko gotowe jest. Mała kosmetyka tylko.
20 grudnia 2021, 09:57

alelen Ponieważ zlikwidowano zagrodę na kafe - jest tam nowy topik zagroda babuszki II

Na razie nie ma takiej możliwości bo jest na dyskietkach czy tam czymś i nie mam do tego dostepu. Nic może coś się wymyśli, albo wy macie jakiś pomysł.
20 grudnia 2021, 10:17

Podobne dyskusje