Zagroda - Dyskusje

« Dyskusje

Noz to rozpocznę

alelen Noz to rozpocznę

Zawsze bedzie coś jakbysmy sie pogubily.
9 czerwca 2020, 16:29

emmi1 Noz to rozpocznę

Pewnie, że tak, tylko że zaraz tu będziemy pisać :P A tam nie :D
20 czerwca 2020, 15:46

alelen Noz to rozpocznę

Nie myslę, tu naprawde niewiele osób trafi, ale czasem trzeba podac link czy coś inne, Dobrze że taka opcja jest. Na kafe czyta dżużo ludzi nasz topic. patrze na wejścia i zaskoczona jestem
20 czerwca 2020, 16:19

emmi1 Noz to rozpocznę

Mnie zaczynają denerwować reklamy. Rozumiem, że są, ale tu jest ich zdecydowanie za dużo i są okropnie nachalne :/
1 lipca 2020, 08:28

alelen Noz to rozpocznę

Już teraz wszędzie są. Na dodatek skaka obraz. nie możesz kliknąc co chcesz, musisz czekać aż skakac przestanie z powodu wykakujących reklam. Net zdecydowanie pogorszyl sie przez ostatnie lata. Nie jest robiony wizualnie dla praktyczności, wygody, szybkiego odnajdywania informacji ale do machania reklamami przed oczami.
1 lipca 2020, 10:42

jokam Noz to rozpocznę

Heeej...!!
Melduję się i ja.
No, to już się w życiu nie pogubimy.

- A.
1 lipca 2020, 14:52

emmi1 Noz to rozpocznę

Jestem tak wstąśnięta zniknięciem tamtego tematu, że tu przekopiuję nasz początek, który jest niczym nasze godło

Napisano Luty 18, 2006
Z tęsknoty za tym, co już dawno minęło, co zostało tylko we wspomnieniach. Stara zagroda babci, w której wszystko było w zgodzie z natura, gdzie kwoka po podwórzu dumnie prowadziła kurczęta, czerwona krowa skubała spokojnie trawę zamiast kosiarki, gdzie przy płocie przytulone malwy, bzy, jaśminy i kalina. Zanika to już całkowicie z krajobrazu, zanikają też umiejętności, związane z takim gospodarowaniem. Te małe zagrody, były najczęściej całkowicie samowystarczalne. Wszystko zależało od chęci pracy i wiedzy gospodarza, jego miłości to ziemi i tego, co na niej. Szukam przepisów na pieczenie chleba w piecu, doświadczeń w robieniu masła, wiedzy o kurach zielononóżkach, o kurniku, o sianiu roślinek, o ich zbieraniu i przechowywaniu, o świnkach, kózkach i owieczkach. Szukam wiedzy o gruszach tzw. Muskotarkach, starych odmianach drzew owocowych i wszystkim, co pozwoli na nowo stworzyć zagrodę babuszki.
25 sierpnia 2020, 19:34

alelen Noz to rozpocznę

Miejmy nadzieję, że nie.
27 sierpnia 2020, 08:27

megan41 Noz to rozpocznę

no ja mam dziś problem z wejściem na Zagrodę Babuszki,wyskakuje błąd 500 czyli za dużo jest aktywnych użytkowników,tak przynajmniej tłumacz google przetłumaczył,wczoraj też miałam taką jednorazową akcję,a dziś jest jeszcze gorzej
28 sierpnia 2020, 08:10

alelen Noz to rozpocznę

Ja też tak miałam od rana, także na garnku. Napisałam posta na zagrodzie, nie przeszedl. No trudno. Napisałam że jakby nie działalo i to i to - to na zmarszczkach na fejsie i okazło się za moment, że fejsa tez nie mam.
28 sierpnia 2020, 12:03

zoltar Noz to rozpocznę

Ja też mam problem od rana i Zagroda nie wpuszcza. :(
28 sierpnia 2020, 12:32

michala Noz to rozpocznę

zgłaszam sie bo kafe nie działa.
28 sierpnia 2020, 12:47

alelen Noz to rozpocznę

Mi też już nie działa. Próbowałam teraz wejśc aby napisac o soli,która kupiłam w ... zielarskim. 2 różne opakowania faktycznie to samo Najednymopakowaniu pisze " Sól naturalna kamienna klodawska,miałka,niejodowana 3.50 za kg. Na drugim "naturalna rózowa, sól kamienna klodawa niejodowana, drobnoziarnista nie zawiera antyzbrylaczy. 4.50. Co prawda wolalabym nabyć szarą bocheńska, lub wielicką ale póki co nie znalazłam.

Mi tez tu nie działało jakiś czas. W razie co jakby mnie szukac to na fejsie na "zmarszczki".
28 sierpnia 2020, 13:12

borosia Noz to rozpocznę

...Jakbyśmy się pogubiły... <3
9 stycznia 2021, 19:05

emmi1 Noz to rozpocznę

Hejka :)
Lenifo powiem Ci, że bardzo cenne jest to co tu wstawiasz. Tak sobie teraz siadłam i zaczęłam czytać i super, że jest.
Piszę tutaj, skoro tam się nie da. Mój ulubiony kanał nadaje z jakimś tam napisem jedynie adekwatnym do sytuacji i to mi się podoba. Ja mam swoje własne przemyślenia.
10 lutego 2021, 20:02

alelen Noz to rozpocznę

Emmi dziekuję. Na razie jednak jeszcze nie jestem w stanie dłużej byc na kompie. Na krótkie chwile tylko. Mam juz zioła i dlatego ciut lepiej. Jeżeli powroce do jakiejś sprawności to zaraz będe pisac więcej i tu i tam i gdzie indziej.
12 lutego 2021, 15:08

emmi1 Noz to rozpocznę

:)))))
28 lutego 2021, 14:50

Podobne dyskusje