Nie zawsze byl jednak powod do radosci.

Nie zawsze byl jednak powod do radosci.

Pare razy porzadnie zmoklysmy...

amirki

amirki 2020-10-12

Witaj siostra, co tam deszcz.

amirki

amirki 2020-12-06

Wiem, ale uwierz tak na prawdę ani tylne siedzenie ani bagażnik nie daja pewności. Przerobiłam to na własnej skórze. Po polnych drogach jedzie z przodu, potem idzie grzecznie do tyłu.

jagodaa

jagodaa 2020-12-17

SETER zawsze jest SETER !!!! Wszystko inne ( bez urazy) to tylko pies.Świeta prawda. Logan jest piąty, taki pierwszy "prawdziwy" poprzednie wszystkie adoptowane i wszystkie cudowne.
Pozdrawiam

majaki

majaki 2020-12-17

są jeszcze takie Szyszki ... to jest moja kuleczka rafaello z twardym orzeszkiem do zgryzienia

maska33

maska33 2020-12-31

Szczęśliwego i radosnego AD 2021.

romta63

romta63 2021-01-27

Ree: kobieta dostała mandat ,było jej przykro ,płakaliśmy ,nawet mój mąż ,nie chciałabys usłyszeć jak on krzyczał na nią ,płakała ,przepraszała ale co z tego ? Wystarczyłoby żeby miała smycz i kontrolowała psa .Chciała nam zapłacić ale ile jest warte życie zwierzaka którego kochasz ? Nie ma takiej ceny za bezsensowną śmierć :( Maja była wyjątkowa ,kochała nasze psy i nas ,mogłam ją zawsze wziąć na ręce a ona pyszczkiem sie przytulała ,tego nie da się zapłącić ani przeprosić ,że jej pies zabił dla zabawy i porzucił jak zepsutą zabawkę :(

slawek9

slawek9 9 dni temu

jak tam COVID-19 w Austrii? ja się nie przejmuję, maski mnie wkurzają, bo tracę oddech, ale te całe "lockdowns" mnie nie dotyczą. od lat wychodzę z domu tylko po zakupy, nie mam przyjaciół(ek) ;), więc życie się nie zmieniło. żyję raczej przeszłością i zawsze mile wspominam Austrię. jak Ty się trzymasz w tych zwariowanych czasach???

dodaj komentarz

kolejne >