Miłego czwartku

Miłego czwartku

20.08.2016 Koszęcin-Cietrzewisko.
http://www.youtube.com/watch?v=KWwg4VY1HEA
Na zdjęciu; Następnie przyszedł czas na występ Bożeny Mielnik,która występuje od najmłodszych lat.Jej największym przebojem jest utwór Mały Domek.Po pewnym czasie zrobiła sobie małą przerwę w śpiewaniu na estradach.Do śpiewania powróciła jednak w 2015 r.
Od tego czasu wiele się zmieniło.Powstała też autorska płyta wykonawczyni a ludzie ponownie sobie przypomnieli Mały Domek.
Powstały nowe teledyski i utwory muzyczne.
Oprócz śpiewania prowadzi swoją firmę oraz jeden z salonów fryzjerskich w Katowicach gdzie na co dzień mieszka.
Na jej koncertach pojawia się wiele jej fanów.Sama jest też organizatorką wielu wydarzeń artystycznych.
Podczas swojego występu w Koszęcinie Bożena Mielnik zaprezentowała kilka swoich autorskich utworów m.in. Śląskie Klimaty.
Fragment tego występu znajdziecie na filmiku u samej góry tego wpisu.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano pobudka,śniadanie,zaktualizowałem profile,stronę Top Listy Adama oraz zaprzyjaźnione portale,wysłuchałem kilku rozgłośni radiowych a po południu jak co tydzień podsumowałem Top Listę Adama.
Co nowego w Top10 ? Znów mamy zmianę na podium..Na m.1 mamy skok w górę z m.3 na m.1 a na m.2 bez zmian.Miejsce 3 to w tym tygodniu niestety spadek z m.1 na m.3.Na m.4 awans o jedno miejsce w górę z m.5 na m.4.Pierwszą piątkę w tym tygodniu zamyka również awans o jedno miejsce w górę z m.6 na m.5.Miejsce 6 to skok w górę z m.7 na m.6.Na m.7 kolejny skok w górę z m.8 na m.7.Miejsce 8 to tym razem spadek z m.4 na m.8.Na m.9 bez zmian.Top10 w tym tygodniu zamyka jedna z nowości z ubiegłego tygodnia.
W Tym tygodniu nieoczekiwanie żegnamy się z utworem Jedna z gwiazd Mariusza Kalagi.Jest to naprawdę spore zaskoczenie bo do tej pory utwór cieszył się waszym sporym zainteresowaniem i oddawaliście na tą piosenkę wiele głosów.Niestety w tym tygodniu z tym było nieco gorzej i tych głosów było zaledwie kilka przez co ten utwór wypada z Top10.
Jak sami widzicie w tym tygodniu nie zabrakło wielu awansów.Choć nie zabrakło też kilka spadków i miejsc bez zmian.
Jaka będzie kolejna Top10 ? Już teraz jestem ciekawy.
W Najnowszym notowaniu nie zabraknie porcji informacji o zbliżających się koncertach oraz 5 kolejnych propozycji do Top Listy Adama.
Po podsumowaniu zająłem się obróbką zdjęć,obejrzałem kilka programów telewizyjnych i przejrzałem zaległą prasę.
Niestety środa nie była dla mnie zbyt szczęśliwa ponieważ od samego rana nie najlepiej się czułem.Stąd też sporo czasu spędziłem w łóżku przez co pewnych rzeczy nie udało mi się zrealizować.
Jakie plany na czwartek ? Rano pobudka,śniadanie,wgram nowy wpis na garnek,zaktualizuje profile,posłucham trochę radia,o ile czas pozwoli wgram film na you tube i nadgonię zaległości,przygotuje materiały do Top Listy Adama,zajmę się obróbką zdjęć,obejrzę kilka programów telewizyjnych i przejrzę zaległą prasę.
Zgodnie z obietnicą dziś podsumuję Top Listę Adama w 2018 r.
W 2018 r. odbyło się ponad 50 notowań Top Listy Adama.Nie zabrakło też małego jubileuszu.W listopadzie miało miejsce 400 notowanie Top Listy Adama.Przez ten czas na liście pojawiło się jeszcze więcej nowości niż w 2017 r.Nie zabrakło także zupełnie nowych zespołów.Najwięcej razy na podium królował Darek Nowicki oraz Jesika.
Jak zwykle w 2018 r. informowałem was na bieżąco o zbliżających się wydarzeniach z udziałem śląskich artystów i nie tylko za pośrednictwem strony internetowej,garnka czy facebooka.
Z Końcem roku na waszą prośbę usunąłem formularze kontaktowe ze strony za pomocą,których mogliście głosować na wasze ulubione utwory z racji problemów technicznych niezależnych ode mnie.
Niektóre rzeczy ciężko zliczyć takie jak ;
niezliczone godziny spędzone przed komputerem czy multum waszych e-mailów otrzymanych z głosami,uwagami itp.
Na naszym kanale na you tube ukazało się kilka premierowych filmów.Na bieżąco aktualizowaliśmy też galerię na stronie listy.
Cały czas do waszej dyspozycji jest strona internetowa Top Listy Adama na,której znajduje się wiele informacji;
http://toplistaadama.siteor.pl
Jak co roku Top Lista Adama patronowała wielu wydarzeniom na terenie woj.śląskiego i nie tylko ;
Ciderfestowi w Radzionkowie,Koncertom Tomasza Calickiego,Koncertom z cyklu Zgrana Paka i Goście,Świętu Kwitnącego Różanecznika w Pawełkach,Zlotowi Pojazdów Pożarniczych w Główczycach,Świętu Chleba w Strzebiniu,Festynowi Sportowemu w Bycinie,Dożynkom w Panoszowie,Żorach,Strzebiniu i Bzinicy Starej,Strzebińskiemu Oktobrowi,licznym Festynom i nie tylko czy Od Tyrolu Po Beskidy w Wiśle.
Nagraliśmy wiele filmów i zrobiliśmy wiele zdjęć,które niebawem zaprezentuje.
Aktywnie również udzielałem się na portalach społecznościowych Top Listy Adama na facebooku i naszej-klasie.
Odnośniki do tych profili znajdziecie zawsze w bieżących ogłoszeniach do Top Listy Adama.
W Top10 pojawiały się wasze ulubione utwory,nieco starsze utwory,nowości i tzw.przypominajki,które już kiedyś gościły w Top10 ale po pewnym czasie wypadły.
Póki co na obecną chwilę w Top10 najdłużej znajduje się utwór Damiana Holeckiego-Ideał Marzeń.Tuż za nim Mariusz Kalaga,który jak sami wiecie już w tym tygodniu odpada z Top10 ale kto wie może w tym roku jeszcze zagości ponownie w Top10 ?
Tuż za nim Jesika z utworem Bo nic na siłę oraz Servoos-Najważniejsze na tym Świecie.Te utwory w Top10 goszczą już od ponad 200 czy 100 tygodni.
W 2018 r. nie zabrakło także miłych słów o Top Liście Adama m.in. ze strony znanego kabareciarza Grzegorza Poloczka.
Przed nami nowy 2019 r. W Tym roku chciałbym nadgonić zaległości na stronie i pewne rzeczy pozmieniać.W Dalszym ciągu będę oczywiście kontynuował redagowanie strony i prowadzenie Top10 Top Listy Adama.Dziękuję przede wszystkim wam bo to wy głosujecie na Top10 i dzięki wam ma to sens.W Top Liście Adama nie zabraknie kolejnych nowości,które m.in. pojawiły się już na początku stycznia.Chciałbym też nieco podgonić z filmami.Co uda się zrealizować ? Czas pokaże.
Z Pewnością będziemy się pojawiać również na wielu wydarzeniach o,których będę na bieżąco was informował.
Dziękuję wam jeszcze raz za wszystko-za każdą uwagę,głosy,e-maile,wiadomości itp.
Jeżeli macie jakieś pomysły,sugestie,uwagi dotyczące Top Listy Adama to piszcie pod tym wpisem.
Piszcie czego i kogo chcielibyście posłuchać w Top Liście Adama w 2019 r. ?
Jak wam się podoba strona internetowa i informacje na niej itp.
Czy korzystacie z umieszczonych na niej ankiet ?
Jak wam się podobają galerie i filmy ?
Czy podobają wam się utwory,które umieszczam w Top Liście Adama czy może jednak zmienilibyście coś ?
Czekam na każdy sygnał od was.

dodane na fotoforum:

mondia

mondia 2019-01-31

Piękna Pani...a ja wpadnę później...
dzień dobry :)

mondia

mondia 2019-01-31

też pamiętam mały domek ...

fantazi

fantazi 2019-01-31

Piękna artystka :)
Miłego i pogodnego czwartku życzę :)

myszka2

myszka2 2019-01-31

Bardzo lubię Panią Bożenę Mielnik słuchać....Piękna artystka...mały domek słucham często tą ładną piosenkę i innych piosenek:)
Pozdrawiam, życzę miłego czwartku:)

czrnula

czrnula 2019-01-31

Uroczej nocki z miłymi snami ......

watroba

watroba 2019-01-31

piękna kobieta, świetny kadr, pozdrawiam, miłego wieczoru ...

jaa94

jaa94 2019-01-31

To na pewno był udany występ :)
Na czwartkowy wieczór spokojnego wypoczynku życzę :)

basiah

basiah 2019-02-01

Bialy domek to swietna piosenka..... dobrej nocy :)

dodaj komentarz

kolejne >