Miłego czwartku

Miłego czwartku

8.07.2016 Radzionków-Laba na ogródku.
Na zdjęciu; Tym razem gośćmi Laby na ogródku byli przedstawiciele zespołu Kiersi czyli Marcin,Robert i Kuba.To właśnie oni zadbali tego dnia o oprawę muzyczną tego wydarzenia oraz opowiadali o swoim zespole,który pochodzi właśnie z Radzionkowa.Tym bardziej warto było tu więc zagościć.Oprócz tego jak już wspominałem kilka razy na licznie zgromadzonych działkowców i nie tylko czekały artykuły ogrodowe i nie tylko od sponsorów oraz ulubieni prezenterzy Radia Piekary-Gabriela Kokott-Drzyzga i Arkadiusz Rembacz.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano pobudka,śniadanie,wgrałem nowy wpis na garnek,zaktualizowałem profile oraz stronę internetową Top Listy Adama,wysłuchałem kilku rozgłośni radiowych a po południu jak co tydzień podsumowałem Top Listę Adama.
Co nowego w Top10 ? Na podium bez zmian.Wyjątkiem jest jedynie m.3 gdzie pojawia się skok w górę.Na miejscu 4 spadek.Pierwszą piątkę zamyka również spadek.Nieco niżej spadek,skok w górę,spadek oraz skok w górę.Top10 zamyka awans w górę prosto z propozycji do Top Listy Adama do Top10 i to na m.10.Tym samym pożegnaliśmy jeden letni utwór,który w Top10 był przez 10 tygodni.
W Najnowszym notowaniu nie zabraknie kolejnych pięciu już ostatnich tego lata letnich propozycji.Wieczorem przejrzałem zaległą prasę oraz obejrzałem kilka programów telewizyjnych.
Jakie plany na czwartek ? Rano pobudka,śniadanie,wgram nowy wpis na garnek,zaktualizuje profile,wysłucham kilku rozgłośni radiowych i w dalszym ciągu zaktualizuję stronę Top Listy Adama oraz przygotuje materiały do Top Listy Adama.Po południu o ile czas pozwoli odpiszę na zaległości oraz będę kontynuował dalszą obróbkę zdjęć.

dodane na fotoforum:

kryst09

kryst09 2018-08-23

Muzyka jest lekarstwem na wszystko ... Pozdrawiam serdecznie :)

jaa94

jaa94 2018-08-23

Myślę, że dzięki dziennikarzom którzy się tam
pojawili o tym wydarzeniu będzie głośno,
pozdrawiam serdecznie :)

mondia

mondia 2018-08-23

Czyli sami swoi ...moi ziomkowie...
chłodnego wieczorku :)

semigod

semigod 2018-08-24

Podoba mi się taka wyluzowana reporterka.

basiah

basiah 2018-08-24

Uwielbiam takie imprezy :)

dodaj komentarz

kolejne >