Miłego czwartku.

Miłego czwartku.

19.05.2016 Ruda Śląska-Koncert Gramy Po Śląsku w Restauracji Wawelska.
Na zdjęciu; Spotkanie z cyklu Gramy Po Śląsku w Restauracji Wawelska zgromadziło sporą liczbę osób lubiących muzykę śląską.Licznie przybyli mieszkańcy i goście z zainteresowaniem słuchali prowadzącego oraz występujących tam zespołów.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano śniadanie i zasiadłem przed komputerem i zaktualizowałem profile,wysłuchałem Radia Silesia oraz zaktualizowałem stronę i profile Top Listy Adama.Po południu się nieco źle poczułem więc się położyłem.Po zmierzeniu temperatury okazało się,że mam gorączkę więc nieuniknione było pozostanie w łóżku.W Międzyczasie podsumowałem szybko Top Listę Adama.Co nowego w Top10 ? Na podium bez zmian.Reszta Top10 to skoki w górę,spadki czy powroty z propozycji do Top Listy Adama do Top10.W Tym tygodniu niestety znalazło się sporo spadków.Nie zabrakło również utworów bez zmian czy skoków w górę.Niestety nowość z ubiegłego tygodnia nie dostała się do Top10.Natomiast w Top10 pojawiła się jedna z Propozycji do Top Listy Adama z ubiegłego tygodnia.W najnowszym notowaniu nie zabraknie jak zwykle ostatniej już świątecznej nowości oraz 4 Propozycji do Top Listy Adama.
Resztę popołudnia i wieczoru spędziłem w dalszym ciągu w łóżku na dalszym kurowaniu się.Obudziłem się dopiero ponownie późnym wieczorem i przy okazji zjadłem coś,obejrzałem kilka programów telewizyjnych,przejrzałem prasę i wraz z tatą zająłem się obróbką zdjęć z poniedziałku.Wieczorem czułem się już nieco lepiej jak po południu ale po ponownym zmierzeniu temperatury okazało się,że dalej mam gorączkę co prawda nieco mniejszą ale dalej mam.
Jakie plany na czwartek ? Rano pobudka,śniadanie i zasiądę przed komputerem i zaktualizuje profile,przygotuje materiały do Top Listy Adama i o ile czas pozwoli przejrzę zaległą prasę i nadgonię zaległości.Po południu kąpiel,obiad,przygotowanie i wraz z rodzicami wybieramy się do MDK w Lublińcu gdzie odbędzie się Koncert Zgrana Paka i Goście pod patronatem Top Listy Adama.Tam też spędzę resztę popołudnia i wieczoru.Mam nadzieję,że do tego czasu gorączka pójdzie w zapomnienie i będę się dobrze czuł.Oby szybko mi przeszło.
http://mdk.lubliniec.pl/artykul/1920

dodane na fotoforum:

iwatoja

iwatoja 2018-01-25

Widać, że zainteresowanie było.
Pozdrawiam:)))

mondia

mondia 2018-01-25

Ludzi dużo i widać zadowoleni...
pozdrawiam :)

myszka2

myszka2 2018-01-25

Duże zainteresowanie było i ludzie bardzo byli zadowoleni:)
Pozdrawiam, życzę miłego czwartku:)

mysiaaa

mysiaaa 2018-01-25

Miły koncert musiał być :) widać że ludzie są zasluchani :)

vezel

vezel 2018-01-25

Pozdrawiam cieplutko,spokojnej nocy :)

spider6

spider6 2018-01-26

Ciepłymi myślami otulam i pogodnego miłego dnia życzę☼:)

jaworr

jaworr 2018-01-26

Dużo widzów.... miłego popołudnia...:)

jaa94

jaa94 2018-02-08

Widać, że zadbano o przyjęcie publiczności :)

dodaj komentarz

kolejne >