Miłego czwartku

Miłego czwartku

6.12.2015 Sadów-Spotkanie z św.Mikołajem
http://www.youtube.com/watch?v=oTSCAxkgfW0
Na zdjęciu;W Końcu po długim oczekiwaniu na horyzoncie pojawił się gość na,którego wszyscy czekali.Mowa oczywiście o św.Mikołaju.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano pobudka,śniadanie i zasiadłem przed komputerem i m.i.n wgrałem nowy wpis na garnek,zaktualizowałem profile,przygotowałem materiały do Top Listy Adama oraz zaktualizowałem stronę Top Listy Adama.Po południu podsumowałem Top Listę Adama.Co nowego w Top10 ? Na podium ponownie powracają Jesika i Damian Holecki.W Tym tygodniu nie brakuje również skoków w górę,spadków czy miejsc bez zmian.Warto dodać,że do Top10 dostał się utwór z nowości z ubiegłego tygodnia oraz jedna z propozycji.Po notowaniu ułożyłem montaż muzyczny oraz wybrałem się do fryzjera.Po powrocie wysłuchałem Radia Silesia,przejrzałem prasę oraz obejrzałem kilka programów telewizyjnych.W Międzyczasie tata kontynuował montaż filmu z Zabrza i obecnie film czeka na moją weryfikację.
Jakie plany na czwartek ? Rano pobudka,śniadanie i zasiądę przed komputerem i m.i.n skomentuje wasze garnki,zaktualizuje profile,wgram archiwalną audycję Top Listy Adama oraz wgram na you tube film z Koncertu z okazji 20 lecia Radia Piekary w Pyskowicach.Jeżeli się uda to zaktualizuję mojego fan page na facebooku i wysłucham Radia Silesia.Wieczór spędzę na przeglądzie prasy,obejrzeniu kilku programów telewizyjnych oraz na przeglądzie filmu z Zabrza.W Międzyczasie tata będzie kontynuował prace remontowe oraz rozpocznie montaż nowego filmu.

dodane na fotoforum:

gustklift

gustklift 2017-02-09

miłego czwartku życzę :)

jadziax

jadziax 2017-02-09

Fajowe spotkanie z Mikolajem pozdrawiam serdecznie:))

teri54

teri54 2017-02-09

Dużo chętnych oczekuje na prezenty, bo tak na prawdą na nie czekamy.
Pozdrawiam.

iwatoja

iwatoja 2017-02-09

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę:)

evanes

evanes 2017-02-10

Na pewno było fajnie! Pozdrawiam!

kirena

kirena 2017-02-10

Fotka chyba z grudnia? Bo gdzie dziś Mikołaj:)

dodaj komentarz

kolejne >